mar
17

Wytyczne dla OSP z KSRG

W poniższym linku załączone są wytyczne dotyczące zabezpieczenia i zakresu prowadzenia działań przez jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo -Gaśniczego w związku z koronawirusem.

Pobierz wytyczne

lut
24

Pociąg przez Rodaki?

W Gminie Bolesław zaplanowane są spotkania informacyjne dotyczące konsultacji społecznych w zakresie opracowanego projektu dokumentu pn. „Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego „ w zakresie przebiegu korytarza kolejowego na terenie Gminy Bolesław.  Jedna z planowanych linii przebiega przez Rodaki i Ryczówek.

czytaj więcej…
gru
24

Na Święta i Nowy Rok

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim mieszkańcom Rodak oraz ich rodzinom wielu radosnych i szczęśliwych chwil, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rodakach.

Zarząd oraz druhowie serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom Rodak za wsparcie okazane naszej organizacji jak również za ciepłe przyjęcie ich w swoich domach podczas akcji roznoszenia kalendarzy na nowy 2020 rok.