8 marca 2010r. odbyło się zebranie walne sprawozdawczo-wyborcze Koła Gospodyń Wiejskich z Rodak. Na zebraniu tym został wybrany nowy zarząd, na czele, którego jako przewodnicząca stanęła Pani Alicja Jeziorna, w skład komisji rewizyjnej weszły Panie: Leśniak Barbara, Łydka Danuta oraz Milka Teresa, sekretarzem została Pani Ściążko Cecylia, skarbnikiem Pani Gamrot Lidia a zastępcą przewodniczącej Pani Eugenia Bretner, zebranie prowadziła nasza radna Pani Halina Ładoń. Wszystkie panie z nowego zarządu widoczne są na zdjęciu. W tym roku do koła zapisały się cztery nowe członkinie, są to: Ilona Szczęch, Wiesława Kluczyńska, Jola Oczkowska i Barbara Wojnar. Obecnie organizacja ta posiada 33 osoby w swych szeregach. Gratulujemy nowemu zarządowi i życzymy owocnej pracy i współpracy z naszą OSP Rodaki.






