Dni Strażaka 2010

W tym roku obchody święta strażaka odbyły się w Chechle, w piątek 7 maja. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w miejscowym kościele, którą odprawił ksiądz Marek Szeląg. Następnie w budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chechle, zostały uroczyście wręczone medale i odznaczenia dla najlepszych strażaków. Z Rodak odznaką wzorowy strażak został odznaczony Dawid Ziaja. Srebrne medale za zasługi dla pożarnictwa otrzymali: Halina Ładoń oraz Marcin Oruba. Gratulujemy!