cze
28

Remont drogi w Rodakach

We wtorek tj. 28 czerwca 2022 rozpoczął się kolejny etap przebudowy drogi powiatowej nr. 1100K Rodaki – Kwaśniów, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1104K ul. Długą w miejscowości Kwaśniów Górny do skrzyżowania z ul. Kamienną i Wiejską w Rodakach.

czytaj więcej…

cze
8

Darmowe Wi-Fi

Na terenie wokół remizy OSP Rodaki i placu szkolnego mieszkańcy przebywający w tych miejscach mogą korzystać z darmowego dostępu do internetu. Na budynku remizy został zainstalowany router Wi-Fi, z którym można się połączyć. W telefonie w ustawieniach należy wyszukać sieć o nazwie WIFI4EU Klucze i następnie potwierdzić regulamin, to pozwoli na bezpłatne połączenie z siecią.

czytaj więcej…

cze
5

Spotkanie z Premierem w Olkuszu

W minioną sobotę 4 czerwca do Olkusza na spotkanie z mieszkańcami powiatu, przybył Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Spotkanie odbyło się w Dworku Machnickich przy ulicy Szpitalnej. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rodak wraz z innymi kołami z gminy Klucze zajęły się organizacją strefy gastronomicznej. Na miejscu pojawiło się także wiele delegacji strażackich powiatu olkuskiego, także byli tam  druhowie z OSP Rodaki.

czytaj więcej…