paź
22

Nowy wóz dla OSP Rodaki

W piątek 22 października druhowie z OSP Rodaki w siedzibie firmy Szczęśniak w Bielsku, odbyli szkolenie z obsługi nowego samochodu pożarniczego marki Renault D16 4×4. Nowy wóz po raz pierwszy przyjedzie do Rodak w sobotę 23 października o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkich strażaków jak również mieszkańców na powitanie i prezentację nowego samochodu przed remizą OSP Rodaki. czytaj więcej…

paź
20

Zjazd Oddziału Gminnego OSP w Rodakach

Informujemy wszystkich delegatów gminnych OSP, że w dniu 23 października o godzinie 11.00 w remizie OSP Rodaki, odbędzie się Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Gminny Klucze. W tym roku będzie to zjazd sprawozdawczo – wyborczy, na którym będziemy wybierać nowy zarząd gminny OSP.

czytaj więcej…

wrz
12

Piknik rodzinny w Rodakach

11 września w Rodakach odbył się piknik rodzinny, który został zorganizowany przez Radę Rodziców, Szkołę Podstawowa, OSP Rodaki, oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Rodak. Dla dzieci i rodziców było mnóstwo konkursów sportowych, był zamek dmuchany z różnymi animacjami, prezentacja Policji oraz strażaków, występy artystyczne i różne kulinarne smakołyki do konsumpcji.

czytaj więcej…

wrz
6

Wóz strażacki dla OSP Klucze

W piątek 3 września jednostka OSP Klucze otrzymała do użytkowania ze szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej z Krakowa wóz strażacki marki Renault Medium GBA 2,7/25. Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczach w ostatnim czasie stała się jedną z najprężniej działających straży pożarnych w Gminie Klucze i taki samochód na pewno wzmocni ich potencjał bojowy.

czytaj więcej…